e shtunë, 5 nëntor 2011

Top Bast Live

Mir se erdhet ne bast live. Ky esht said me i mir per te lozur bast live lojra ,si futboll basketboll,tenis ,edhe shum te tjera lojra botrore.

Tani kerkoj saidet me te mira ne bot per lojra qe kan te bejn me baste live, dhe ky eshte me i miri tani per tani  BET365   . Paguan me shum nga  te gjith ,eshte shum korrekt ne pagimet e tij ndaj belatit ,prandaj edhe ne fapem  kete said  bast live. Per te mar 100% bonus   SHTYPNI KETU  Kjo eshte vetem per ata qe futen per fer te par ne bast live.

Cfar eshte bast live ,mund te lozni bast  live ne cdo monet te lojes ,munt te shikoni se cfar pagesa jep ,munet te bizedoni me njeri tjetrin ,te jepni mendimet tuaja per lojrat dhe te merni mendime nga bast live.

Nese ju pelqen pokeri munet te lozni ketu ,  PARTYPOKER  ,edhe ketu munet te merni 100%  bonus , kjo ofert eshte vetem per lojtaret e rinje.

Cdo pyetje qe keni per bast live munet te na pyesni , ketu ne bast live jemi per tju ndimuar. Faleminderit shum dhe ju urojm fat te mbar.